ANASAYFA  |   REMAX TERMİNAL HAKKINDA  |   EKİBİMİZ VE PORTFÖYLERİ  |   PROJELER  |   İK  |   BASINDA BİZ  |   MEVZUAT  |   İLETİŞİM
  TOPLAM 6 SATILIK VE 1 KİRALIK PORTFÖY İLE HİZMETİNİZDEYİZ !

 

 

  Haber Detay

Neden Çekmeköy?

NEDEN ÇEKMEKÖY

- 1994 yılında belediye olan Çekmeköy ana merkezlere ve çevre yollarına çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Çevresinin ormanlarla kaplı olması burada yaşayanlar için sağlıklı bir ortam yaratmakla birlikte, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında piknik ve gezi alanları da sağlamaktadır.

***

- 1999 depreminden sonra, İstanbul' un sağlam zeminli ilçelerinden biri olan Çekmeköy' e talep artmış, hızla gelişerek şuan ki nüfus 100.000' e yaklaşmıştır. - Üsküdar - Altunizade - Ümraniye - Çekmeköy - Taşdelen Metro Hattı Projesi inşaatına başlanmıştır. Bu hattın Marmaray Projesi ile entegrasyonunun sağlanması ile birlikte Sabiha Gökçen Hava Limanı' na ulaşım kolaylıkla sağlanabilecektir.

***

- Çok sayıda realize olmuş yeni ve önemli konut projesi ile İstanbul' un en düzenli gelişen yerleşim bölgelerinden biri haline gelmiştir. Konut projelerinin büyük bölümü nitelikli lüks site projeleridir. Villa tipi konut projelerinde ise yine İstanbul' un bir kaç önemli noktasından biridir. - REMAX Terminal

***

NEDEN REMAX

Marka Gücü
REMAX reklam çalışmaları ve binlerce danışman ağı ile dünya çapında kolektif bir güçtür. Dünyanın en iyi bilinen ve en saygın markalarından biri haline gelmiştir.

***

Dünya Gayrimenkul Lideri
REMAX 1997 yılından bu yana “Dünyada Kimse Bizden Çok Gayrimenkul Satmıyor” cümlesini doğrulamış bir firmadır. Son on yılda ise RE/MAX, gayrimenkul sektöründe en çok franchise veren firma olarak Girişimcilik dalında rekorlar kırmaktadır.

***

REMAX Ağı
REMAX acenteleri 80’ den fazla ülkede 90.000’ den fazla çözüm ortaklı geniş bir ağı bulunmaktadır

***

EĞİTİMİ
REMAX bulunduğu endüstrinin en iyi eğitimini tüm ofislerine ve danışmanlarına en kaliteli şekilde sunmaktadır.

***

KENDİ İŞİNİZ FAKAT TEK BAŞINIZA DEĞİLSİNİZ
REMAX ağı tarafından desteklenmeniz sizi daha önce hayal bile edemeyeceğiniz yüksek kariyer imkanlarına ve limitlerinizi zorlamanıza kesin bir şekilde yardımcı olacaktır.


20.01.2012


  Diğer Tüm Haberler
 
 
web tasarım ve web yazılım | emlak web sitesi Copyright © 2010 REMAX TERMİNAL